«Золотий жук» Едгар По

«Золотий жук» Едгар По

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2984 переглядів
2984 переглядів

Короткий зміст книги «Золотий жук» Едгара По (анотація)

Новела «Золотий жук» є одним з найяскравіших прикладів детективно-пригодницької творчості американського класика Едгара По. Ця книга змушує повірити: за дивацтвами, що здаються проявом божевілля, часто криється якесь раціональне зерно та дуже серйозна розумова робота.

Через постійні невдачі та насмішки з боку оточення головний герой оповідання Вільям Легран опиняється на безлюдному острові, де він веде затворницький спосіб життя, ховаючись від людей. Єдиний, хто з ним мешкає – його слуга негр на ім’я Юпітер. Легран зачитується книгами та розважає себе створенням колекції з дивних комах, яких знаходить на березі моря.

Одного разу чоловік повернувся додому збуджений – він знайшов дивного жука, який був, на його переконання, з чистого золота. Вирішивши, що цю знахідку не можна ігнорувати, Легран став ретельно досліджувати та розшифровувати дивне створіння природи. Пройшло кілька днів, і нарешті головний герой із загадковим виглядом наказав негру та оповідачу цієї історії (він був другом Леграна) збиратися у похід…

Книга «Золотий жук» – це мікс інтелектуального детективу, криптографії та пригодницької прози, що знайшли втілення у невеличкому, проте насиченому творі. Розв’язка новели виявляється неочікуваною – у дивних діях головного героя проступає планомірна та багатоступенева розшифровка секретного шифру, що зробити під силу далеко не кожному. Завдяки прекрасному орієнтуванню на місцевості та кмітливості Леграна герої книги впритул наблизились до того, чим марили всі американці тієї епохи.

Навіть на кількох сторінках Едгар По зміг блискуче показати дух тогочасної Америки. Відлуння піратського життя, останні роки рабовласництва на Півдні Америки (негр-раб поступово перетворюється на друга свого хазяїна) – ці деталі зіграли свою роль та стали ключовими у розгортанні сюжету новели.

Якщо ви хочете читати онлайн або скачати шедевр класичної детективної прози «Золотий жук» Едгара По, радимо скористатися матеріалами нашої бібліотеки безкоштовно та без реєстрації. Ця новела доступна всім бажаючим у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Золотий жук» Едгара По українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Золотий жук» Едгара По українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Золотий жук» Едгара По

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *