«Зона досяжності» Олексій Кацай

«Зона досяжності» Олексій Кацай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1744 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зона досяжності» Олексія Кацая (анотація)

Книга “Зона досяжності” – гостросюжетний трилер з детективним присмаком, який показує всі грані небезпечного журналістського життя. Олексій Кацай запрошує читачів приєднатися до розкриття цілої низки інтриг та злочинів, серед яких опинилася головна героїня. Читати цю повість буде особливо цікаво тим, хто полюбляє захоплюючі динамічні сюжети з кількома невідомими та приватні розслідування.

Ларису та Романа об’єднували не тільки почуття, а й рід діяльності – вони були представниками творчих професій. Лариса працювала на високій посаді у журналістському відділі, її чоловік писав книги та статті.

І нарешті сталося те, до чого головний герой прагнув кілька місяців – йому дозволити відправитися у відрядження в далеку Кенію за матеріалом для нової документальної книги. Це – не перше його відрядження, проте жінці стає не по собі – зараз в її житті відбуваються дивні речі, і підтримка чоловіка їй не завадить.

Лариса не встигла сказати Роману головного, і він поїхав на невизначений термін, навіть не попрощавшись із дружиною. Кожна спроба додзвонитися до чоловіка закінчувалася невдачею – його телефон завжди був поза зоною досяжності. Що це – нова небезпека чи підступні ігри її долі? Жінка залишається наодинці зі своїми проблемами, які з кожним днем стають все гострішими.

В редакції, де працює Лариса, почали відбуватися жахливі речі, що призвели до численних смертей. Постійні дзвінки від невідомого дратують та лякають жінку, яка не має спокою ані вдома, ані на роботі. Чим закінчиться ця напружена історія та загадкове зникнення Романа, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу “Зона досяжності”.

Олексій Кацай наповнив сюжет повісті несподіваними поворотами, новими знайомствами головної героїні та заплутаним лабіринтом загадок. Жива мова з великою кількістю діалогів та жвава манера написання дозволяють “проковтнути” книгу “Зона досяжності” на одному диханні, занурившись в неї з головою та шукаючи відповіді на вічні соціально-філософські питання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *