«Зона досяжності» Олексій Кацай

«Зона досяжності» Олексій Кацай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
819 переглядів
819 переглядів

Про книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая

Книга “Зона досяжності” – гостросюжетний трилер з детективним присмаком, який показує всі грані небезпечного журналістського життя. Олексій Кацай запрошує читачів приєднатися до розкриття цілої низки інтриг та злочинів, серед яких опинилася головна героїня. Читати цю повість буде особливо цікаво тим, хто полюбляє захоплюючі динамічні сюжети з кількома невідомими та приватні розслідування.

Ларису та Романа об’єднували не тільки почуття, а й рід діяльності – вони були представниками творчих професій. Лариса працювала на високій посаді у журналістському відділі, її чоловік писав книги та статті.

І нарешті сталося те, до чого головний герой прагнув кілька місяців – йому дозволити відправитися у відрядження в далеку Кенію за матеріалом для нової документальної книги. Це – не перше його відрядження, проте жінці стає не по собі – зараз в її житті відбуваються дивні речі, і підтримка чоловіка їй не завадить.

Лариса не встигла сказати Роману головного, і він поїхав на невизначений термін, навіть не попрощавшись із дружиною. Кожна спроба додзвонитися до чоловіка закінчувалася невдачею – його телефон завжди був поза зоною досяжності. Що це – нова небезпека чи підступні ігри її долі? Жінка залишається наодинці зі своїми проблемами, які з кожним днем стають все гострішими.

В редакції, де працює Лариса, почали відбуватися жахливі речі, що призвели до численних смертей. Постійні дзвінки від невідомого дратують та лякають жінку, яка не має спокою ані вдома, ані на роботі. Чим закінчиться ця напружена історія та загадкове зникнення Романа, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу “Зона досяжності”.

Олексій Кацай наповнив сюжет повісті несподіваними поворотами, новими знайомствами головної героїні та заплутаним лабіринтом загадок. Жива мова з великою кількістю діалогів та жвава манера написання дозволяють “проковтнути” книгу “Зона досяжності” на одному диханні, занурившись в неї з головою та шукаючи відповіді на вічні соціально-філософські питання.

Завантажити безкоштовно книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зона досяжності» Олексія Кацая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *