«Зона покриття» Стівен Кінг

«Зона покриття» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
500 переглядів
500 переглядів

Про книгу «Зона покриття» Стівена Кінга

Роман «Зона покриття» – один з найвідоміших творів майстра хорору Стівена Кінга, що розкриває гострі проблеми нашого суспільства. Вдаючись до постапокаліптичного жанру, письменник вказує на небезпеку, що йде від мобільних телефонів, і психологічна залежність – лише один бік цієї трагедії. Проводячи багато часу зі смартфонами, планшетами та іншими гаджетами, ми навіть не помічаємо, що вони поступово забирають нас до свого полону…

Головний герой книги Клайтон – один з небагатьох, хто не має мобільного телефону. Це стало справжнім порятунком для чоловіка, адже власники мобільних зі всього світу заразилися страшним вірусом, що потрапив до програми. Після одного дзвінка людський мозок опинявся під впливом особливого випромінювання, що змінювало поведінку та психіку людей.

Його жертви ставали схожими на зомбі – вони все руйнували та знищували оточуючих, керуючись тваринними інстинктами. Серед цього божевільного світу Клай та кілька його знайомих намагаються врятуватися, але розуміють одне: кількість страшних монстрів зростає з кожною хвилиною…

Стівен Кінг не лише залишає читача сам-на-сам з жахливим описом альтернативного майбутнього – він змушує замислитися над проблемами честі і гідності, дружби і зрадництва, справжніх життєвих цінностей, які кожен обирає індивідуально та несе відповідальність за свій вибір.

Філософською «родзинкою» книги «Зона покриття» є відкритий фінал – тут читач може пофантазувати й завершити твір так, як йому інтуїтивно підкаже перебіг подій сюжетної лінії. Детальне розкриття образів головних героїв допомагає читачеві уявити яскраву картину описаної атмосфери, а тонкий інтелектуальний натяк змушує постійно зіставляти фантастичні замальовки з нашою реальністю.

Рекомендуємо скачати «Зона покриття» Стівена Кінга усім прихильникам психологічних трилерів та постапокаліптичного жанру. Король жахів вніс дещо оригінальне в зазомбованих силами Темряви людей, метаморфози й можливості яких виявляються досить неочікуваними. Цю книгу ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цей твір, пропонуємо скористатися матеріалами нашої віртуальної бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зона покриття» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *