«Зрада. Друга сім’я чоловіка» Олександра Багірова

«Зрада. Друга сім’я чоловіка» Олександра Багірова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
479 переглядів
479 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зрада. Друга сім’я чоловіка» Олександри Багірової (анотація)

Бачу руку свого чоловіка на вагітному животі моєї сестри. Вони валяються в нашій спальні, зминають з любов’ю вибрану мною білизну.

– Твій син штовхається, – сестра заливається дзвінким сміхом.

– З татком вітається, – чоловік дивиться на неї з ніжністю.

– Зараз ця повернеться з пологового будинку, і ти надовго пропадеш, – невдоволено бубонить. – А я їй ще кульки купувала, квіти вибирала. Для сестрички коханої старалася.

– Ти в мене скарб, – чоловік цілує її в губи.

– За що, рідні? – схлипую, притискаю люльку з новонародженою дочкою до себе.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зрада. Друга сім’я чоловіка» Олександри Багірової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрада. Друга сім’я чоловіка» Олександри Багірової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *