«Зрада. Повернись до мене» Лола Жива

«Зрада. Повернись до мене» Лола Жива

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
62 переглядів
62 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи (анотація)

Під час виконання чергового завдання мені довелось зникнути. Я пережив кілька жахливих років. Єдине, що давало сили – спогади та мрії про неї. Мені вдалося вижити, вибратися з пекла і повернутися до неї. Але вона вже похоронила мене. Не дочекалася. Зрадила. В неї нове життя, новий чоловік, дитина.
Я там зайвий. Але я й досі жадаю її. Шалено хочу її повернути.

***

Він зник безвісті кілька років тому. Я чекала на нього кожної секунди, кожного дня. Але мені сповістили, що він загинув.
Я збирала своє життя по шматках. Знайшла втіху в дитині, про яку ми так мріяли. Поряд був чоловік, який постійно підтримував мене.
І ось коли я думала, що нарешті все почало налагоджуватись, то дізналася страшну таємницю про НЬОГО.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *