«Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн

«Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
222 переглядів
222 переглядів

Короткий зміст книги «Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн (анотація)

– Навіщо ти так зі мною? Невже я на це заслуговую? Побачити іншу жінку в нашому ліжку? – Дамір дивиться на мене так, наче я божевільна. В його очах немає ніякого жалю. Лише розрахунок.

– Ти не розумієш куди потрапила. Тобі без мене не впоратися. Не вижити.

– Справді?! – підвищую голос, як тільки чую його останню фразу.

– Так, – спокійно відповідає, – ти так і залишилася дівчиною без імені, яку я викупив на аукціоні. Ти моя власність, Діано. І ніщо цього не змінить. Закінчуй істерику, ти нікуди не підеш. Я тебе не відпускаю.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрада. Я тебе не відпускаю» Марі Леманн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *