«Зрада» Наталія Дурунда

«Зрада» Наталія Дурунда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3944 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зрада» Наталії Дурунди (анотація)

Як ви ставитесь до зради? Могли б ви перейти цю межу, закохавшись до нестями в людину?

Книга «Зрада» розповідає про жінку, яка стоїть на такому розпутті. Роман починається з того, що молода студентка Марина дуже зближується з сусідською п’ятирічною дівчинкою Асею, чия мати загинула. Батько дитини, хірург Роман Богданов, ловить себе на думці, що не тільки Ася прив’язалась до головної героїні, але й у нього зародились почуття до студентки.

Через п’ятнадцять років у родині з’являється Гордій, який є сином близького Роминого товариша Корнія Задорожного. Обидві сім’ї хочуть, щоб їх діти були разом: в них з’являється ідея одружити молоду Настю та на сімнадцять років старшого Гордія. У Асі літають метелики в животі, а от Гордій не може відповісти їй взаємністю. Причина цього криється в тому, що він без пам’яті закохався в дружину батькового друга Марину!

Жінка не може прийняти рішення, розриваючись між сім’єю та Гордієм. Вона не хоче зраджувати родину, але й не може жити без нового коханого. Головна героїня наважується на відчайдушний крок. Чи знайдеться в неї сили, щоб перейти межу дозволенного, ви зможете дізнатись, якщо почнете читати онлайн книгу «Зрада» Наталії Дурунди українською мовою.

Скачати книгу «Зрада» Наталії Дурунди безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашого онлайн ресурсі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зрада» Наталії Дурунди українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зрада» Наталії Дурунди українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрада» Наталії Дурунди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *