«Зрада» Наталія Дурунда

«Зрада» Наталія Дурунда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
695 переглядів
695 переглядів

Про книгу «Зрада» Наталії Дурунди

Як ви ставитесь до зради? Могли б ви перейти цю межу, закохавшись до нестями в людину?

Книга «Зрада» розповідає про жінку, яка стоїть на такому розпутті. Роман починається з того, що молода студентка Марина дуже зближується з сусідською п’ятирічною дівчинкою Асею, чия мати загинула. Батько дитини, хірург Роман Богданов, ловить себе на думці, що не тільки Ася прив’язалась до головної героїні, але й у нього зародились почуття до студентки.

Через п’ятнадцять років у родині з’являється Гордій, який є сином близького Роминого товариша Корнія Задорожного. Обидві сім’ї хочуть, щоб їх діти були разом: в них з’являється ідея одружити молоду Настю та на сімнадцять років старшого Гордія. У Асі літають метелики в животі, а от Гордій не може відповісти їй взаємністю. Причина цього криється в тому, що він без пам’яті закохався в дружину батькового друга Марину!

Жінка не може прийняти рішення, розриваючись між сім’єю та Гордієм. Вона не хоче зраджувати родину, але й не може жити без нового коханого. Головна героїня наважується на відчайдушний крок. Чи знайдеться в неї сили, щоб перейти межу дозволенного, ви зможете дізнатись, якщо почнете читати онлайн книгу «Зрада» Наталії Дурунди українською мовою.

Скачати книгу «Зрада» Наталії Дурунди безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашого онлайн ресурсі.

Скачати безкоштово книгу «Зрада» Наталії Дурунди

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрада» Наталії Дурунди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *