«Зрадник. Некохана дружина» Надія Борзакова

«Зрадник. Некохана дружина» Надія Борзакова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
535 переглядів
535 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зрадник. Некохана дружина» Надії Борзакової (анотація)

– Як ти міг зраджувати мені, Славо? Я ж все для тебе робила…

– А чого ти чекала, Женю? Я що тобі в коханні колись присягався чи що? Коли ми зійшлися, я тільки-но розлучився… Сам не свій був.

– Тоді навіщо, Славо?

– Я одружився з тобою, щоб помститися їй, зрозуміло? І щоби спробувати її забути!

– Ти міг мені сказати.

– Міг. І збирався. Та шкода тебе було. Ти ж тягалася за мною все життя, як собака. Стелилася ганчіркою біля ніг. Та й твій брат… Я відчував перед ним відповідальність.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зрадник. Некохана дружина» Надії Борзакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зрадник. Некохана дружина» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *