«Зраджений гетьман» Ярослава Дегтяренко

«Зраджений гетьман» Ярослава Дегтяренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
305 переглядів
305 переглядів

Про книгу «Зраджений гетьман» Ярослави Дегтяренко

Книга «Зраджений гетьман» – прекрасна знахідка для прихильників сучасної історичної літератури; це продовження історичного роману «Між двох орлів», що розповідає про непросту долю України у другій половині XVII століття, її спроби відстояти свою незалежність у боротьбі з Московією.

Поряд з політичними та соціальними подіями, детальним описом правління гетьмана Івана Виговського авторка розгортає ціле строкате полотно, де переплітаються долі багатьох українців. Олеся та Лесь, Демко і Ганнуся – ці та інші персонажі намагаються відшукати своє щастя, але нестабільна ситуація в країні кожному підкидає свої випробування.

Вирішивши читати онлайн книгу «Зраджений гетьман» Ярослави Дегтяренко українською мовою, ви дізнаєтеся багато достовірних фактів про інтриги та змови всередині козацької верхівки, серед яких найбільше вражає підступність сина Богдана Хмельницького Юрася. Протистояння і розкол всередині України, спроби Виговського звільнитися з-під влади московського царя змушують замислитися про нашу сучасність.

Якщо ви шукаєте ґрунтовну історичну драму з захоплюючим та емоційним сюжетом, великою кількістю історичних осіб й насичених подій, з описом українських звичаїв і традицій минулого, вам слід скачати книгу «Зраджений гетьман» Ярослави Дегтяренко – ви знайдете її на нашому порталі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Зраджений гетьман» Ярослави Дегтяренко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зраджений гетьман» Ярослави Дегтяренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *