«Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайан Трейсі

«Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайан Трейсі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
26539 переглядів
26539 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайана Трейсі (анотація)

Брайан Трейсі – один з найбільш впливових бізнес-консультантів у всьому світі, талановитий коуч та оратор, який допоміг тисячам людей досягти своїх мрій, стати грамотними лідерами та навчитися розпоряджатися своїм часом. Його праця “Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час” – справжня перлина з тайм-менеджменту – науки про грамотне використання свого часу.

Скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн книгу “Зроби це зараз” варто всім, хто вважає себе надто завантаженим на роботі та вдома. Автор доводить, що можна заощаджувати свій час та витрачати його на відпочинок та своїх близьких людей, при цьому не знижуючи свою працездатність та досягаючи неабияких висот.

Головний принцип, на якому базується вчення Трейсі – вміння відокремлювати найголовніше, а не робити все й одразу. У цьому ракурсі планування своїх справ – перше, з чого треба розпочинати діяльність.

Існує кілька рівнів та ступенів постановки цілей. За переконанням автора, якщо ви навчитеся обирати правильну мету, розбивати її на кілька більш дрібних та конкретних завдань та правильно вираховувати час на виконання кожного з них, ви станете майже чарівником – володарем свого часу. Тут не обійтись без нотаток та щоденних нагадувань у письмовій формі.

До речі, книгу “Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час” також зручніше та ефективніше читати з олівцем в руках – Брайан Трейсі наводить безліч мудрих думок, які можуть стати потужним мотиваційним поштовхом та практичним керівництвом до дій.

Автор пропонує читачам двадцять одне правило побудови успішного та щасливого життя, в якому вистачає часу і на продуктивну працю, і на відпочинок, і на власні хобі. Книга “Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час” відрізняється високою концентрацією корисних порад і рекомендацій – тут немає ліричних та філософських відступів – весь матеріал чітко структурований та виключно по справі.

Приклади, які наводить Трейсі, органічно випливають з поясненої теорії та підкріплюють її. Найбільше надихає те, що всі ці правила автор перевірив на собі – через два роки після початку роботи 27-річний юнак без повної середньої освіти, проте з великим бажанням вчитися перетворився зі звичайного продавця на управлінця.

Слухати аудіокнигу «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайана Трейсі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайана Трейсі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» Брайана Трейсі

2 відповіді до “Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час”

  1. Барбара Барбара сказав:

    З самого дитинства в мене є проблеми з самоорганізацією, тільки через багато років я змогла найти книгу, яка допомогла мені структурувати своє життя. «Зроби це зараз» – стала для мене універсальним помічником, який тепер завжди зі мною в телефоні.

  2. Volodymyr Volodymyr сказав:

    Чудова книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *