«Зціли своє тіло та полюби його» Луіза Л. Хей

«Зціли своє тіло та полюби його» Луіза Л. Хей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
313 переглядів
313 переглядів

Про книгу «Зціли своє тіло та полюби його» Луізи Л. Хей

Любов здатна стати тією рушійною силою, що змінить світ на краще. Саме вона може зупинити війни та допомогти людям переосмислити своє ставлення до оточуючих. Якщо ви теж хочете, щоб вас полюбили, в першу чергу полюбіть себе. Зробити це буде простіше, якщо ви почнете читати онлайн книгу «Зціли своє тіло та полюби його» Луізи Л. Хей українською мовою.

Величезна кількість людей потерпає від поганих звичок, котрі отруюють та заважають жити щасливим життям. Щоб позбутись їх, слід задуматись, що саме підштовхує нас слідувати поганому прикладу інших людей. Кожен з нас повинен досягти гармонії у душі та тілі, адже саме вона є запорукою важливих змін в житті кожного з нас.

Книга «Зціли своє тіло та полюби його» розповість, чому потрібно діяти вже сьогодні. Автор приводить величезну кількість прикладів, коли люди через свою слабкість відкладали зміни. В глибині душі вони хотіли відмовитись від шкідливих звичок, проте їх сили волі було недостатньо для цього. Але коли вони нарешті наважувались на зміни, було вже занадто пізно.

Як підготувати себе до нового життєвого етапу? Де взяти сили, щоб змусити свою підсвідомість переналаштуватись на правильний спосіб життя? І які результати чекатимуть на вас найближчим часом? Щоб дізнатись відповіді, достатньо скачати книгу «Зціли своє тіло та полюби його» Луізи Л. Хей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зціли своє тіло та полюби його» Луізи Л. Хей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *