«Зухвале бажання» Ірина Айві

«Зухвале бажання» Ірина Айві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
438 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зухвале бажання» Ірини Айві (анотація)

Макс: вважає кохання грою для дурнів, учасники якої отримують у “винагороду” страждання, тому воліє жити помстою й жорстоко відплатити тій яка, на його думку винна навіть у тому, що з’явилася на світ.

Марта: Всупереч цинізму Макса змогла розгледіти у ньому щось хороше. Пройнялася до нього щирою теплотою навіть не підозрюючи, що знову стала мішенню великої гри.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зухвале бажання» Ірини Айві українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зухвале бажання» Ірини Айві українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зухвале бажання» Ірини Айві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *