«Зустріч у Місті легенд» Інна Осмініна

«Зустріч у Місті легенд» Інна Осмініна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
257 переглядів
257 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зустріч у Місті легенд» Інни Осмініної (анотація)

Молода жінка переїжджає із Дуже великого міста до просто великого міста у справах. Вона планує повністю зануритися у роботу, але Місто легенд знайомить її з високим блакитнооким красенем. Як будуть розгортатися їх стосунки? Чи зможе чоловік вмовити кар’єристку у відряджені на сімейні стосунки? Чи зможе довірити вона своє поранене серце новому знайомцю?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зустріч у Місті легенд» Інни Осмініної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зустріч у Місті легенд» Інни Осмініної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *