«Зваба» Надія Ковалик

«Зваба» Надія Ковалик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1512 переглядів
1512 переглядів

Короткий зміст книги «Зваба» Надії Ковалик (анотація)

Наймудрішою є література, що демонструє те, з чим ми стикаємося щодня – без зайвого пафосу або перебільшення, зі знайомими обличчями, які ми бачимо серед наших сусідів або друзів… Це все робиться задля того, щоб ми могли побачити себе збоку, подивитися на власні вчинки, думки, метушню та емоції, уникнути багатьох помилок.

Такою ж реалістичною є книга «Зваба» львівської письменниці Надії Ковалик. Вона являє собою збірку кількох оповідань, герої яких просто сходять зі сторінок книги та затягують читача до своїх проблем, почуттів, емоцій, дилем.

Збірник вміщує твори різних жанрів – від філософських міркувань та сімейних драм до легких гуморесок та кумедних побутових історій, що можуть трапитися з кожним. Разом з персонажами оповідань читач завітає до офісів мегаполісів і затишних сільських домівок, стане свідком серйозних сварок та розв’язання сімейних конфліктів…

Серед персонажів немає супергероїв, виключно позитивних чи негативних образів. Кожен, кого ви зустрінете у збірнику «Зваба», має свої сильні і слабкі сторони, життєві пріоритети та уявлення про мораль.

На сторінках своєї книги Надія Ковалик доводить: наше суспільство дуже різноманітне, і кожна окрема людина в ньому має унікальну цінність, вміщуючи в собі весь світ. Кожен мріє про своє щастя і сімейне вогнище, про вірних друзів та затишок серед близьких людей.

Але абсурдність нашого життя нерідко зашкалює – на жаль, не всім доступні прості людські радості. Якщо ви хочете дізнатися, на що готові герої оповідань збірки заради своїх прагнень та мрій, навіть іноді забуваючи про здоровий глузд і моральні норми, поспішайте читати онлайн цю літературну працю на нашому сайті.

Для всіх бажаючих скачати «Зваба» Надії Ковалик ми надаємо можливість обрати будь-який із запропонованих форматів електронних книг – fb2, txt, epub або rtf. Кожен візьме з цих невеличких історій щось своє – розкриття справжньої суті кохання, перевірку відданості своїх друзів, інший бік престижної роботи, розкриття секретів сімейної гармонії… Оповідання написані живою та легкою мовою і, незважаючи на серйозність деяких тем, змусять вас посміхнутися строкатості життя, яке ми не завжди цінуємо. Цей збірник ви отримаєте в нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зваба» Надії Ковалик та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зваба» Надії Ковалик : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зваба» Надії Ковалик і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зваба» Надії Ковалик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *