«Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євген Клопотенко

«Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євген Клопотенко

  • Назва: Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати
  • Письменник: Євген Клопотенко
  • Рік: 2019
  • Видавництво: #книголав
  • Жанр: Кулінарія
  • ISBN: 978-617-7563-76-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1043 переглядів
1043 переглядів

Про книгу «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євгена Клопотенко

Ім’я цього українського кулінарного експерта, шеф-кухаря та телеведучого останнім часом часто лунає серед освітян. А все тому, що його соціальна програма якісного харчування для учнів активно втілюється в життя у школах України. Смачна, поживна та корисна їжа поступово витісняє каші з підливками в шкільних столових. 

Бажаєте відвадити ваших чад від любові до фаст-фуду? Починайте читати онлайн книгу «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євгена Клопотенко українською мовою. 

Корисні рецепти на різний смак. Завдяки цьому збірнику ви навчитеся готувати як дорогі, елітні страви, так і прості, щоденні – кожна з них неймовірна. 

Не дарма харизматичний молодий кухар так подобається глядачам. Легкий у спілкуванні та профі у своєї справі. Його книга «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» займе гідне місце на вашій поличці улюблених творів. 

Якщо любите гарно поїсти (а хто ж не любить!), щоб калорії, вітаміни та мікроелементи приносили лише користь і ні грама зайвої ваги, радимо скачати книгу «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євгена Клопотенко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах, fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Смачного!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» Євгена Клопотенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *