«Зваблення їжею з українським смаком» Євген Клопотенко

«Зваблення їжею з українським смаком» Євген Клопотенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
286 переглядів
286 переглядів

Про книгу «Зваблення їжею з українським смаком» Євгена Клопотенко

Напевно, кожна українська жінка має у своєму активі рецепт від Євгена Клопотенка — вітчизняного кулінарного гуру. Особливістю кухні від автора є її простота, доступність та креатив. Харизма Євгена відома всім, дивлячись на його чаклунство над їжею. Здається, що створити кулінарний шедевр цілком реально, а під чуйним керівництвом автора – все дійсно посильно.

Книга «Зваблення їжею з українським смаком» містить рецепти для щоденного приготування, а також варіанти святкових вечерь. Нові страви, які представив автор, настільки ж харизматичні, як і їх творець. Разом з ними готування ніколи не стане для вас монотонною рутиною, а ваші домашні трапези точно будуть набагато різноманітнішими та цікавими. Ваші рідні та близькі будуть в захваті від смакоти та простоти приготування цих страв та неодмінно попросять рецептик ваших шедеврів.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Зваблення їжею з українським смаком» Євгена Клопотенка українською мовою, вам відкриється незвичайний світ кулінарних традицій України. Одним словом, кухня — душа кожного будинку, а страви за рецептами від Євгена – це справжня українська душа.

Скачати книгу «Зваблення їжею з українським смаком» Євгена Клопотенка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зваблення їжею з українським смаком» Євгена Клопотенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *