«Звідки беруться діти» Рейчел Грінер, Клер Оуен

«Звідки беруться діти» Рейчел Грінер, Клер Оуен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
408 переглядів
408 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Звідки беруться діти» Рейчел Грінер, Клер Оуен (анотація)

Щира, доступна розповідь, звідки беруться діти та які бувають родини. Ідеальна допомога батькам, які хочуть відверто поговорити з дитиною про те, як вона з’явилася на світ і як була створена їхня сім’я.

Книга створює ідеальні умови для відвертої розмови з дітьми про появу дітей і типи сімей.

Обізнаність щодо появи дітей допомагає сформувати здорові особисті межі, що сприяє сексуальній безпеці дитини.

Барвисті і зрозумілі ілюстрації Клер Оуен допоможуть дітлахам добре сприйняти інформацію.

Книга транслює сучасні цінності інклюзивності і прийняття себе та інших, без яких складно уявити цивілізовану людину у 21 столітті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Звідки беруться діти» Рейчел Грінер, Клер Оуен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звідки беруться діти» Рейчел Грінер, Клер Оуен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *