«Звідки я взявся?» Мар'яна Нечай

«Звідки я взявся?» Мар'яна Нечай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
569 переглядів
569 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Звідки я взявся?» Мар'яни Нечай (анотація)

Книга «Звідки я взявся?» Мар’яни Нечай написана для дітей та їх батьків, щоб допомогти уникнути тих моментів, коли маля починає задавати питання, які його дуже цікавлять, а дорослі чомусь соромляться відповідати. Зазвичай так відбувається, коли питання стосуються появи дітей на світ, бо мало хто з батьків знає, як дати відповідь так, щоб і подробиць зайвих не розповісти, але й цікавість дитячу задовольнити.

Цікавитись тим, звідки ж вона взялася, дитина починає у ніжному віці, і це абсолютно нормальне явище – так і повинно бути. Малюк може бачити, наприклад, фото членів своєї родини того часу, коли його ще не було, і тоді виникає логічне запитання – звідки я взявся?

Мами й тата, бабусі і дідусі, почувши таке, можуть відчувати розгубленість, а то навіть і сором, а якщо й починають щось відповідати, то це звучить так заплутано, що дитина нічого й не зрозуміє.

Зародження людського життя – це справжнє диво, і розповідати про нього потрібно у тій формі, яка доступна для сприйняття у дитячому віці. Добре, що є ця книга, яка пояснює все детально, але без зайвої і складної інформації.

У ній все написано коректно і тактовно, тому можна не хвилюватись, що дитина дізнається щось зайве чи те, що не відповідає її віку. Інформація розрахована на дошкільників та молодших школярів, а для дорослих це гарний помічник, щоб знати, як і що пояснювати малечі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Звідки я взявся?» Мар'яни Нечай українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звідки я взявся?» Мар'яни Нечай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *