«Звільнений розум. Як стати психологічно гнучким і перемогти Внутрішнього Диктатора» Стівен Гаєс

«Звільнений розум. Як стати психологічно гнучким і перемогти Внутрішнього Диктатора» Стівен Гаєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
922 переглядів
922 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Звільнений розум. Як стати психологічно гнучким і перемогти Внутрішнього Диктатора» Стівена Гаєса (анотація)

На сторінках книжки відомий психолог і дослідник Стівен Гаєс знайомить читачів з одним із найпотужніших нині підходів до поліпшення життя – терапією прийняття та відповідальності (ТПВ). Розум людини, запрограмований на вирішення проблем, постійно змушує нас тікати від усього, що спричинює страх і біль, однак життя — це не проблема, яку неодмінно треба розв’язати. Автор переконаний, що зажити повноцінним і змістовним життям зможе лише той, хто навчиться приймати свою вразливість і повертатися лицем до болю, опанувавши навички психологічної гнучкості.

Книжка сповнена цікавих наукових відкриттів, зворушливих історій, дієвих порад і простих, але напрочуд ефективних вправ, що допоможуть звільнити розум від внутрішнього критичного сприйняття.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Звільнений розум. Як стати психологічно гнучким і перемогти Внутрішнього Диктатора» Стівена Гаєса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звільнений розум. Як стати психологічно гнучким і перемогти Внутрішнього Диктатора» Стівена Гаєса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *