«Звір» Наталія Хаммоуда

«Звір» Наталія Хаммоуда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Звір» Наталії Хаммоудої

Книга «Звір» – історія життя та поступової смерті, фізичної та духовної, сплетіння перемог та поразок, відточення власної системи цінностей на тлі оточуючого хаосу та ілюзій. Саме таким був життєвий шлях головного героя – Семена Калити, який помирав у колі люблячої та турботливої родини. Це вже була не людина, а тільки те, що від неї залишилося. Через гангрену ще десять років тому йому ампутували руки й ноги, і Семен розумів – це покарання за його гріхи та нелюдську жорстокість.

Наталія Хаммоуда змальовує страшний період для нашої держави – післявоєнні радянські часи, коли диктатура влади безжально знищувала залишки бандерівців та переманювала українців-патріотів на свій бік.

Молодий та енергійний парубок Семен вирішив будь-якою ціною побудувати собі кар’єру та увійти в довіру до місцевих чиновників. Це йому вдалося дуже легко – перші злочини та притиснення своїх односельчан були прийняті місцевою верхівкою дуже схвально.

Як відомо, апетит зростає під час їжі. Калита став одним з найстрашніших представників радянської системи – його боялися навіть його колеги. Кількість його злочинів збільшувалася в геометричній прогресії і була прямо пропорційна його кар’єрному зростанню. Він став справжнім звіром – і кров не одного десятка людей вже ніяк не змивалася з його кремезних рук.

А потім сталася трагедія – і цей владний чоловік став немічним калікою, який майже згнив заживо. Що саме відбулося з головним героєм та як життя все розставило по своїх місцях, ви дізнаєтесь, якщо вирішите прочитати цю хвилюючу книгу до кінця.

Повість «Звір» наштовхує на одвічне питання: чи знаємо ми істинне обличчя того, з ким прожили все життя? Людина має кілька масок, і в колі своєї родини вона одягає лише одну з них. Тільки після смерті чоловіка прийшов час його жінці Юстині, дітям та онукам дізнатися шокуючу правду про люблячого батька та дідуся – ненаситного звіра, який витоптав собі кривавий шлях до розкішного життя.

Ви можете скачати «Звір» Наталії Хаммоуди у нашій електронній бібліотеці абсолютно безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн ми також надаємо вільний доступ до наших матеріалів.

.footer_containerDownload free book «Звір» Наталії Хаммоудої

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звір» Наталії Хаммоудої