«Звір» Наталія Хаммоуда

«Звір» Наталія Хаммоуда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
451 переглядів
451 переглядів

Про книгу «Звір» Наталії Хаммоудої

Книга «Звір» – історія життя та поступової смерті, фізичної та духовної, сплетіння перемог та поразок, відточення власної системи цінностей на тлі оточуючого хаосу та ілюзій. Саме таким був життєвий шлях головного героя – Семена Калити, який помирав у колі люблячої та турботливої родини. Це вже була не людина, а тільки те, що від неї залишилося. Через гангрену ще десять років тому йому ампутували руки й ноги, і Семен розумів – це покарання за його гріхи та нелюдську жорстокість.

Наталія Хаммоуда змальовує страшний період для нашої держави – післявоєнні радянські часи, коли диктатура влади безжально знищувала залишки бандерівців та переманювала українців-патріотів на свій бік.

Молодий та енергійний парубок Семен вирішив будь-якою ціною побудувати собі кар’єру та увійти в довіру до місцевих чиновників. Це йому вдалося дуже легко – перші злочини та притиснення своїх односельчан були прийняті місцевою верхівкою дуже схвально.

Як відомо, апетит зростає під час їжі. Калита став одним з найстрашніших представників радянської системи – його боялися навіть його колеги. Кількість його злочинів збільшувалася в геометричній прогресії і була прямо пропорційна його кар’єрному зростанню. Він став справжнім звіром – і кров не одного десятка людей вже ніяк не змивалася з його кремезних рук.

А потім сталася трагедія – і цей владний чоловік став немічним калікою, який майже згнив заживо. Що саме відбулося з головним героєм та як життя все розставило по своїх місцях, ви дізнаєтесь, якщо вирішите прочитати цю хвилюючу книгу до кінця.

Повість «Звір» наштовхує на одвічне питання: чи знаємо ми істинне обличчя того, з ким прожили все життя? Людина має кілька масок, і в колі своєї родини вона одягає лише одну з них. Тільки після смерті чоловіка прийшов час його жінці Юстині, дітям та онукам дізнатися шокуючу правду про люблячого батька та дідуся – ненаситного звіра, який витоптав собі кривавий шлях до розкішного життя.

Ви можете скачати «Звір» Наталії Хаммоуди у нашій електронній бібліотеці абсолютно безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн ми також надаємо вільний доступ до наших матеріалів.

Завантажити безкоштовно книгу «Звір» Наталії Хаммоудої

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звір» Наталії Хаммоудої