«Звіродухи. Книга 2. Полювання» Меггі Стівотер

«Звіродухи. Книга 2. Полювання» Меггі Стівотер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3034 переглядів
3034 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Звіродухи. Книга 2. Полювання» Меггі Стівотер (анотація)

«Звіродухи. Полювання. Книга 2» Меггі Стівотер — це вже друга книга-продовження з серії «Звіродухи». Хочемо зазначити, що автор в цій частині зовсім інший, але ви навіть цього не відчуєте.

Ворог Пожирач має на меті віднайти талісман, який зробить його всемогучим. Різними методами він намагається ослабити людей та їх напарників звіродухів. Перемога повинна здобутись будь-якими чином, зло не перед чім не зупиниться. Радимо читати онлайн усім книгу «Звіродухи. Полювання. Книга 2» Меггі Стівотер українською мовою.

У будь-якій боротьбі є як вороги, так і союзники. Ворога ми вже вирахували. А хто ж став союзником? Та чи вийде в них знайти талісман та перемогти раз і назавжди?

Захоплююча та фантастична історія, від якої неможливо відірватись. Скачати книгу «Звіродухи. Полювання. Книга 2» Меггі Стівотер українською мовою можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub, (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Звіродухи. Книга 2. Полювання» Меггі Стівотер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звіродухи. Книга 2. Полювання» Меггі Стівотер

Одна відповідь до “Звіродухи. Книга 2. Полювання”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Про Звіродухів мені син вже всі вуха прожужав, тому другу книгу “Полювання” читали вже разом. Цікаво, дивно але вперше мене так затягнула дитяча фантастика, мені здається далі буде ще краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *