«Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл

«Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1641 переглядів
1641 переглядів

Короткий зміст книги «Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл (анотація)

Четверо полеглих разом зі своїм наставником та подругою Майєю вирушають на далеку північ. Перед ними постає нове складне завдання: знайти білу ведмедицю Шуко, яка заморозила себе десь серед вічної мерзлоти, і здобути талісман Кришталевого полярного ведмедя. Підказкою для друзів є лише давня пісня про Крижане місто, що і є орієнтиром для пошуків. Чи вдасться друзям досягнути поставленої мети? Як роллан відреагує на зустріч із рідною матір’ю, яка залишила його чимало років тому? Чи погодяться Четверо полеглих співпрацювати із загарбниками пожирача? Чи вдасться їм зберегти талісман? Про це ви дізнаєтеся в четвертій книжці захопливого роману для дітей та юнацтва «Звіродухи. Вогонь і лід» Шеннон Гейл. Пригоди Конора, Абеке, Мейлін та Роллана розпочинаються просто зараз. Не проґавте жодної деталі їхньої мандрівки!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4» Шеннон Гейл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *