«Зворотний бік сутіні» Дара Корній

«Зворотний бік сутіні» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6749 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зворотний бік сутіні» Дари Корній (анотація)

Дара Корній – авторка відвертих та проникливих творів про найпекучіші проблеми людства, які особливо загострюються у самобутніх легендах і казках. Письменниця закохує у свою творчість поетичністю та багатством української мови, багатогранними та харизматичними персонажами, витонченою тематикою слов’янської міфології у поєднанні з сучасними реаліями.

Книга “Зворотний бік сутіні” – продовження пригод Мальви Задорожної – дівчини, що опинилася на перехресті Темряви й Світла. Звичайна школярка, яка виявилася донькою Стрибога, раптом наблизилася до світу безсмертних і посіла своє місце серед богів. Перед нею стоїть нелегка задача – обрати для себе один з двох ворожих таборів, щоб спрямувати у правильне русло свою магічну силу, що дедалі стає все більшою. І хоч вона пішла за батьком до світу Темряви, цей вибір не дає їй спокою. Єдине, що їй залишається – прислухатися до свого серця.

Роман “Зворотний бік сутіні” розкриває перед читачем ще більше сюжетних стежинок, ніж попередні частини серії. Починаючи читати книгу, захоплюєшся образами Перуна й Птахи, Леля й Полеля, проникаєш все глибше у внутрішній світ Стриба, Остапа та інших “старих” знайомих. Протистояння світлих і темних сил тут дещо змінює свій вектор, адже на горизонті з’являється новий ворог, який непомітно обгортає весь світ своїм сірим павутинням.

Письменниця досить незвично зображує давніх богів – з одного боку, вони є могутніми та можуть приборкувати стихії, з іншого – як і прості люди, страждають від безсилля, розплачуються за свої помилки, кохають, ненавидять, ревнують… Мабуть, у цих образах сховалася наша безсмертна душа.

Якщо ви хочете здійснити мандрівку до українського Олімпу, спостерігаючи за драматичною історією сімейних стосунків головних героїв, дихаючи їхніми емоціями та заворожено слідкуючи за родинними інтригами, пропонуємо скачати й прочитати цю гостросюжетну драму. Обірвані ниточки та нерозкриті загадки, які залишила Дара Корній у книзі “Зворотний бік сутіні”, обіцяють не менш хвилююче продовження цієї історії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

Той, хто легко прощається з минулим, має майбутнє. Той, хто носить минуле на своїй спині, як найбільшу коштовність, хоч воно давно мертве, розклалося та гидко смердить, – приречений.

"Бо в душі ніколи не народиться справжня веселка якщо з очей не капали сльози."

"Краще плакатиме, бо навіть найсильніші інколи плачуть, особливо коли надто довго їм довелось бути сильними."

"Знаєш, а до ревнощів звикаєш, як до фантомного болю."

Скачати безкоштово книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

Одна відповідь до “Зворотний бік сутіні”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Досі наймістичнішим твором в моїй електронній бібліотеці залишається Зворотний бік сутіні. Я уявлення не мала до чого мене може привести наступна стежина. Ця книжка однозначно, на мою думку, краще першої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *