«Зворотний бік сутіні» Дара Корній

«Зворотний бік сутіні» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1983 переглядів
1983 переглядів

Про книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

Дара Корній – авторка відвертих та проникливих творів про найпекучіші проблеми людства, які особливо загострюються у самобутніх легендах і казках. Письменниця закохує у свою творчість поетичністю та багатством української мови, багатогранними та харизматичними персонажами, витонченою тематикою слов’янської міфології у поєднанні з сучасними реаліями.

Книга “Зворотний бік сутіні” – продовження пригод Мальви Задорожної – дівчини, що опинилася на перехресті Темряви й Світла. Звичайна школярка, яка виявилася донькою Стрибога, раптом наблизилася до світу безсмертних і посіла своє місце серед богів. Перед нею стоїть нелегка задача – обрати для себе один з двох ворожих таборів, щоб спрямувати у правильне русло свою магічну силу, що дедалі стає все більшою. І хоч вона пішла за батьком до світу Темряви, цей вибір не дає їй спокою. Єдине, що їй залишається – прислухатися до свого серця.

Роман “Зворотний бік сутіні” розкриває перед читачем ще більше сюжетних стежинок, ніж попередні частини серії. Починаючи читати книгу, захоплюєшся образами Перуна й Птахи, Леля й Полеля, проникаєш все глибше у внутрішній світ Стриба, Остапа та інших “старих” знайомих. Протистояння світлих і темних сил тут дещо змінює свій вектор, адже на горизонті з’являється новий ворог, який непомітно обгортає весь світ своїм сірим павутинням.

Письменниця досить незвично зображує давніх богів – з одного боку, вони є могутніми та можуть приборкувати стихії, з іншого – як і прості люди, страждають від безсилля, розплачуються за свої помилки, кохають, ненавидять, ревнують… Мабуть, у цих образах сховалася наша безсмертна душа.

Якщо ви хочете здійснити мандрівку до українського Олімпу, спостерігаючи за драматичною історією сімейних стосунків головних героїв, дихаючи їхніми емоціями та заворожено слідкуючи за родинними інтригами, пропонуємо скачати й прочитати цю гостросюжетну драму. Обірвані ниточки та нерозкриті загадки, які залишила Дара Корній у книзі “Зворотний бік сутіні”, обіцяють не менш хвилююче продовження цієї історії.

Цитати з книги «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

"Бо в душі ніколи не народиться справжня веселка якщо з очей не капали сльози."

Той, хто легко прощається з минулим, має майбутнє. Той, хто носить минуле на своїй спині, як найбільшу коштовність, хоч воно давно мертве, розклалося та гидко смердить, – приречений.

"Краще плакатиме, бо навіть найсильніші інколи плачуть, особливо коли надто довго їм довелось бути сильними."

"Знаєш, а до ревнощів звикаєш, як до фантомного болю."

Завантажити безкоштовно книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зворотний бік сутіні» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *