«Зворотний бік світів» Дара Корній

«Зворотний бік світів» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2179 переглядів
2179 переглядів

Про книгу «Зворотний бік світів» Дари Корній

Дара Корній – талановита українська письменниця, відома своїми казковими сюжетами для дітей і дорослих. Її книга “Зворотний бік світів” – фантастична історія з домішками екшену, філософії та любовної драми, що змушує повірити у чарівність нашого оточення. Це – четверта і заключна частина легендарної саги “Зворотний бік”, яка довго ще не відпускатиме після прочитання з живого та колоритного прадавнього всесвіту.

В основі сюжету всього циклу лежить вічна проблема – протистояння світлих і темних сил. Проте Дара Корній розкриває її досить вишукано, без бойових сцен або магічної зброї – авторка показує звичайне життя з його протиріччями, заплутаними сімейними стосунками і нелегким моральним вибором. На жаль, у слов’янських богів все так, як у людей – представники світла можуть вразити своєю підступністю, жорстокістю та зрадою, а темні сили несподівано допоможуть подолати неминучий хаос.

Образ головної героїні Мальви – яскраве втілення внутрішньої боротьби двох світів. Весь час дівчина вагається щодо морального вибору, розуміючи, що він ніколи не буде однозначним.

Закінчивши читати книгу “Зворотний бік світів”, розумієш головну мудрість, яку майстерно донесла до нас письменниця: все у нашому житті має свою ціну та своє спотворене відбиття – протилежність, яка неминуче притягається за всіма законами буття. Якщо ти закохуєшся, поряд ховається ненависть, якщо наповнюєш своє серце добром, його випробовує на міцність зло… Темна і світла сторони йдуть поряд, як день і ніч, молодість і старість, зима і літо. Яким буде результат їхнього протистояння, покаже феєрична кінцівка цієї серії.

Книга “Зворотний бік світів” надихає своїм патріотизмом та фольклором на більш глибоке вивчення української культури, відкриває перед очима читача неймовірну красу українських краєвидів. Якщо ви хочете не тільки захоплено провести час з гостросюжетною драмою, а й отримати естетичну насолоду, розчиняючись у казковій атмосфері, радимо скачати й прочитати цей твір.

Цитати з книги «Зворотний бік світів» Дари Корній

"Ти можеш віддавати іншому лишень те, що маєш. Це закон світів. Якщо в тобі нема любові, то як ти можеш дарувати її комусь."

" Не завжди ворог – справді ворог, а друг – справді друг."

"Я не мудра. Можливо, трохи розумнна. Розумний бачить, вихід з глухого кута. А мудрий ніколив глухий кут не зайде."

Зрештою запам'ятай собі таке, зради не можна навчитися. І зраджувати не можна змусити. Це вибір кожного.

Скачати безкоштово книгу «Зворотний бік світів» Дари Корній

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зворотний бік світів» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *