«Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу» Ніл Баскомб

«Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу» Ніл Баскомб

  • Назва: Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу
  • Письменник: Ніл Баскомб
  • Рік: 2016
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Література 20 століття
  • ISBN: 978-617-7489-37-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
967 переглядів
967 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу» Ніла Баскомба (анотація)

Історичний роман про те, як було зірвано плани фашистської Германії щодо створення атомної бомби – так званої супербомби Гітлера. Події, що розгорталися навколо найбільшого у світі заводу з виробництва важкої води «Норск Гідро», по праву можна вважати найдоленоснішими і водночас найменш відомими широкому загалу сторінками історії Другої світової війни. Страшно подумати, що сталося б із людством, якби у Гітлера таки з’явилася атомна бомба. А нацистська Німеччина перебувала за крок до завершення її розробки. Та завдяки мужності й героїчним зусиллям норвезьких командос і бійців британської спецслужби плани зі створення найпотужнішої зброї, на яку фюрер покладав стільки сподівань, були зруйновані. Роман, написаний за мотивами реальних подій, безперечно, зацікавить і шанувальників історичної та документальної літератури, і тих читачів, які віддають перевагу гостросюжетним творам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу» Ніла Баскомба українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зимова фортеця. Чому Гітлер не зміг першим створити атомну бомбу» Ніла Баскомба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *