«Зимові дерева» Василь Стус

«Зимові дерева» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2224 переглядів
2224 переглядів

Короткий зміст книги «Зимові дерева» Василя Стуса (анотація)

Книга «Зимові дерева» Василя Стуса стала першою збіркою його віршів. Але надрукована вона була не одразу, оскільки автор дуже вимогливо й відповідально ставився до своєї роботи, тому із друком він не поспішав.

Поетична збірка наповнена думками та переживаннями у дусі «шістдесятництва». Також в ній знайшлося місце для ліричних переживань, розчарування у коханні та самотності. Але поезія автора у цій збірці все ж дуже відрізнялася від показності літератури тих часів, до того ж за Стусом та його діяльністю пильнувало КГБ, тому в Україні «Зимові дерева» одразу не були надруковані.

Не останню роль у долі поетичної збірки відіграла рецензія та рекомендації відомого поета Івана Драча щодо бажаних покращень. Відомо, що збірка зазнала багато серйозних перетворень, про що свідчать близько десяти чорнових варіантів її змісту в архівах.

На Заході книжка була успішно надрукована у Празі (Чехословаччина), а також у Великій Британії (хоча на титулці згаданий бельгійський Брюссель).

В нашій інтернет-бібліотеці можна читати онлайн книгу «Зимові дерева» Василя Стуса українською мовою. Також для можливості читання офлайн у нас на сайті можна скачати книгу «Зимові дерева» Василя Стуса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зимові дерева» Василя Стуса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зимові дерева» Василя Стуса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зимові дерева» Василя Стуса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *