«Зимовий ранок» Олександр Пушкін

Вірш «Зимовий ранок» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
628 переглядів
628 переглядів

Вiрш «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна

Зимовий ранок
(переклад О. Грязнова)
Олександр Пушкін

Мороз і сонце; день чудовий!
А ти ще бачиш сон ранковий –
Пора, красуне, пробудись:
Поглянь на мене без докори,
Взамін ранкової Аврори
Зорею півночі з’явись!

Ще вчора завірюха злилась,
У небі сіра мла носилась,
Накривши місяць, мов рядно.
Весь вечір я дрімав без діла
І ти засмучена сиділа –
А зараз… глянь-но у вікно:

Під голубими небесами,
Всю землю вкривши килимами,
Пухнастий, білий сніг лежить;
Лиш в лісі стовбури чорніють,
Крізь сніг ялини зеленіють
Та ще на річці лід блищить.

Кімната вся янтарним блиском
Осяяна. З веселим тріском
Нам піч освітлює кути.
Приємно грітись край лежанки.
Та знаєш: чи не час у санки
Кобилку буру запрягти?

Пірнаючи в замети снігу,
Давай довіримося бігу
Нетерпеливого коня
В поля, закутані надійно,
А потім в ліс, що спить спокійно
У сяйві сонячного дня.

Переклад: Грязнов Олександр Андрійович

Аналiз вiрша «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна

Один з найвідоміших віршів Олександра Пушкіна «Зимовий ранок» був написаний в листопаді 1829 році в засланні. Дуже чітко прослідковується саме оспівування природи, її краси та неповторності.

Пейзажна лірика цього твору надихає. Читаючи цей вірш одразу малюється картинка прекрасного ранку взимку. Цей вірш – послання для його коханої, тому не дивно, що він пропонує їй прогулятися разом та відчути те, що відчуває він. Навіть за тисячі кілометрів він бачить ці прогулянки та сумує за нею. Радимо читати онлайн усім вірш «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна українською мовою.

Тільки вчора природа була дуже розлючена, а сьогодні дарує такий гарний ранок. Кожен відчує легкий мороз, запах свіжості. Автор прагне підіймати настрій читачеві, звертати увагу на такі, с першого погляду, прості та банальні речі.

Скачати «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Зимовий ранок» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *