Абдуль Рашид Махмуді

Абдуль Рашид Махмуді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Абдуля Рашида Махмуді

Біографія Абдуля Рашида Махмуді

Доктор Махмуді — єгипетський критик і письменник, який розпочав свою кар’єру в ЮНЕСКО в Парижі як перекладач, а згодом став головним редактором арабського видання журналу «Послання ЮНЕСКО». Пізніше він перебрав на себе керівництво програмами культурного сектора ЮНЕСКО та був призначений культурним радником організації.

Доктор Махмуді має ступінь з філософії Каїрського та Лондонського університетів і ступінь доктора філософії. в галузі вивчення Близького Сходу в Університеті Манчестера Великобританії. Він працював письменником і перекладачем на радіо в Каїрі та в арабській секції BBC в Лондоні.
Багато інтересів доктора Махмуді охоплюють поезію, романи та переклади, і він є старанним дослідником філософії та історії літератури та критики. Він опублікував збірку віршів, три збірки оповідань і роман, а також переклав багато книг, зокрема «Бертран Рассел: Як розвивалася моя філософія» та «Скорочена філософська енциклопедія». Він написав низку книг, найважливішими з яких є «Таха Хусейн: від Аль-Азхара до Сорбонни» та «Лорд Шаабан».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Абдуля Рашида Махмуді, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Абдуля Рашида Махмуді допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Абдуля Рашида Махмуді розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Абдуля Рашида Махмуді українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Абдуля Рашида Махмуді в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Абдуль Рашид Махмуді»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *