Адам Кехейн

Адам Кехейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Адама Кехейна

Біографія Адама Кехейна

Адам Кехейн – чільний американський фасилітатор, промовець та засновник консалтингових компаній. Провідний фахівець з організації процесу колективного розв’язання складних задач. Автор книжок-бестселерів «Влада та любов» (2010), «Трансформативні планування сценарію» (2012) та «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте» (2017), перекладена українською у 2020 році видавництвом «Лабораторія».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Адама Кехейна, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Адама Кехейна допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Адама Кехейна розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Адама Кехейна українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Адама Кехейна в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Адам Кехейн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *