Адріанна Станішевська

Адріанна Станішевська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Адріанни Станішевської

Біографія Адріанни Станішевської

Адріанна Станішевська — тренерка ІІ класу Федерації шахів Польщі, викладає на курсах для вчителів у межах программи «Навчання шахів у школі», має титул судді із шахів І класу.

Має медалі чемпіонату Польщі з швидкісних шахів серед жінок, чемпіонату Польщі з бліцу серед жінок, чемпіонату Польщі серед юніорів (найкращий результат), срібло у чемпіонаті Польщі серед юніорів зі швидких шахів, бронзу у чемпіонаті Польщі серед юніорів по бліцу.

Засновниця Європейської школи шахів.

Має сестру Уршулу Станішевську (шахматистку, суддю, тренера та співавтора).


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Адріанни Станішевської, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Адріанни Станішевської допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Адріанни Станішевської розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Адріанни Станішевської українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Адріанни Станішевської в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Адріанна Станішевська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *