Айн Ренд

Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Айн Ренд

Біографія Айн Ренд

Айн Ренд – непересічна письменниця ХХ століття. У Ренд цікаво все – від її походження до її філософських концепцій. Вона прославилась як авторка багатьох літературних доробків, проте крім них вона ще й стала одною з самих важливих філософів свого часу. Все тому, що вона є засновницею такої філософської течії, як «об’єктивізм». За своїм походженням вона єврейка, яка народилась в Російській імперії, але через політичну нестабільність разом з батьками емігрувала до Сполучених Штатів. За своє життя також встигла стати драматургом та сценаристом для декількох кінокартин.  Айн Ренд - біографія і фото

Біографія

Айн Ренд – це видозмінене на американський манер ім’я. В дитинстві її повним ім’ям було Аліса Зіновіївна Розенбаум. Життєпис письменниці розпочався 2 лютого 1905 року в столиці Російської імперії – Санкт-Петербурзі. Там вона й пішла в школу, але закінчила її в Євпаторії через те, що в столиці спалахнула революція, і батьки, втікаючи від неї в 1917, поїхали до Криму. Все ж закінчивши шкільну освіту вона вирішує вступити до Петроградського університету. Там вона почала здобувати освіту за фахом соціального педагога.

Повністю закінчити університет дівчині так і не вдалося, тому що її разом з багатьма іншими, так званими «буржуазними» студентами, було відраховано в середині навчання. Але міжнародна вчена спільнота була обурена таким нехтуванням правами людини, і тому чималій кількості студентів все ж було дозволено закінчити свої університети. Так сталося і з Ренд, яка остаточно здобула вищу освіту в 1924 році.   Айн Ренд - фото письменниці

Еміграція та життя в Сполучених Штатах

Ситуація з виключенням з університету впевнила тоді ще молоду письменницю, що потрібно емігрувати. Саме тому вона в 1924 назавжди покидає Росію та відправляється до США. Після переїзду вона починає працювати помічницею режисера в Голівуді. Там вона почала свою творчу хронологію, написавши драму, яка стала популярною, і її навіть почали ставити на сцені.

Реалізуючи свій талант, письменниця знову переїздить – на цей раз до Нью-Йорку. Там вона пише одні з кращих своїх філософських книг, як наприклад, «Джерело» в 1943 році, а згодом головну працю свого життя, як вона сама про це говорила – «Атлант розправив плечі». Остання книга згодом переросла в серію з трьох книг. Правонаступником її філософських поглядів став Леонард Пейкофф, який був для неї спочатку учнем, а потім вірним другом.  Айн Ренд - книги письменниці

Філософські погляди

Ренд по праву вважається однією з основоположниць течії раціонального індивідуалізму. Суть цього напряму полягала в тому, що людина – це індивід, і він має протистояти колективізму. Цікаво, що скоріше за все несприйняття колективізму авторкою було викликано тим, що вона мала досить негативний досвід, що був пов’язаний з радянською владою в роки її юності. Але все ж її погляди розділяли досить багато митців, які захопились її думками з приводу людської самобутності та неповторності. Список тем, про які говорила та писала Ренд, настільки великий, що і понині її творчість є предметом для досліджень філософів та літературознавців.

Підсумовуючи, Айн Ренд – непроста, але цікава особистість свого часу. В своїх книгах та роздумах вона відобразила своє непросте минуле, а також змогла значно доповнити погляди своїх сучасників стосовно людської індивідуальності та самобутності.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Айн Ренд можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Айн Ренд українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Айн Ренд, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Айн Ренд допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Айн Ренд розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Айн Ренд українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Айн Ренд в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Айн Ренд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *