Айзек Азімов

Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Айзека Азімова

Серії книг Айзека Азімова

Фундація Айзек Азімов
4 книги Перейти
1165
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5

Біографія Айзека Азімова

Напевно зараз немає жодного поціновувача фантастики, котрий не був би знайомий з творчістю Айзека Азімова. Перу визнаного класика належать кращі книжки, котрі свого часу зіграли величезну роль в розвитку жанру, зацікавили мільйони читачів по всьому світу та принесли Азімову величезну армію шанувальників.

Сьогодні повістями великого митця захоплюються молоді люди та представники старшого покоління. Електронні книги генія розкуповуються мільйонними тиражами. У нас ви зможете отримати доступ до них абсолютно безкоштовно. Ми пропонуємо вашій увазі список найпопулярніших бестселерів, котрі ви зможете слухати або читати онлайн книги Айзека Азімова повністю та без реєстрації.   Айзек Азімов - біографія і фото

Юність талановитого письменника

Хронологія життя класика жанру фантастики була насичена різноманітними подіями. Народився майбутній письменник 2 січня 1920 року в російському містечку Петровичі, неподалік Смоленська. Справжнє ім’я Азімова – Ісаак Юдович Озимов, котре він отримав на честь свого діда по материнській лінії.
У 1923 році сім’я Озимових переїжджає до США та оселяється у Брукліні. Кілька років потому батько та мати хлопчика відкривають власний кондитерський магазин.

В молоді роки Айзек Азімов проявляє схильність до точних наук та активно читає свого улюбленого письменника – Шолом-Алейхема. У 15-річному віці юнак успішно закінчує школу.

Батьки Азімова завжди хотіли, щоб їх син став медиком. Однак змалку майбутній автор літературних шедеврів відчував відразу до людської крові. Побачивши її, він одразу ж непритомнів.

Замість медичної освіти хлопець вирішує обрати спеціальність хіміка. Йому вдається вступити до юнацького коледжу Сет Лоу, а через 6 років потрапити в ряди студентів Колумбійського Університету.   Айзек Азімов - фото автора

Перші кроки в творчій кар’єрі

Саме під час навчання у ВНЗ Айзек Азімов розпочинає активну літературну діяльність. Перше опубліковане видання автора – роман «Ті, що висадилися на Весті».
1942 року Азімов одружується з Гертрудою Блюгерман, котра народжує йому двох дітей.

З 1945 по 1946 письменник проходить військову службу, після чого повертається до Нью-Йорку для продовження освіти. У 1948 році він отримує ступінь доктора біохімії.
У 1949 році Айзек Азімов стає викладачем в Бостонському університеті, а 1955 – його доцентом.

Три роки потому письменник покидає роботу в університеті, щоб продовжити написання пригодницьких романів. За свою напрочуд продуктивну літературну кар’єру він став автором більш ніж 500 книг.

У 60-х роках Айзек Азімов перебуває під постійним наглядом ФБР, котре підозрює його у зв’язках з комуністами. У 1967 році всі підозри були зняті.
Особисте життя

У 1970 році письменник вирішує розлучитись з дружиною, однак дуже скоро в нього з’являється роман з Дженет Опал Джеппсон.
Помирає класик жанру фантастики 1992 року від ниркової та серцевої недостатності, яку спровокувала ВІЛ-інфекція.

Літературна спадщина Айзека Азімова

За свою кар’єру Айзек Азімов став автором десятків відомих творів. Серед них уваги поціновувачів заслуговують серії «Сталеві печери», «Трилогія про Заснування», романи «Оголене сонце» та «Самі боги».   Айзек Азімов - книги письменника

За мотивами кращих видань Айзека Азімова були зняті популярні фільми: «Двохсотрічний чоловік» та «Чорна діра», а екранізація «Я – робот» познайомила глядачів з трьома відомими законами робототехніки, котрі вперше представив автор однойменного літературного шедевру.
На нашому порталі ви зможете скачати всі книги Айзека Азімова українською, просто вказавши формат: fb2 (фб2), txt (тхт), epub (єпаб), rtf (ртф).

Відгуки на письменника «Айзек Азімов»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *