Книги Алекса Фінлі

Біографія Алекса Фінлі

Алекс Фінлі — псевдонім відомого вашингтонського юриста. Алекс є автором проривного роману 2021 року «Останній страх» і однієї з найпопулярніших книг Goodreads 2022 року «Нічна зміна». Його роботи була обрани найкращими трилерами Indie Next, LibraryReads, Amazon, а також найкращими або найбільш очікуваними трилерами року на CNN, Newsweek, E!, BuzzFeed, Business Week, Goodreads, Parade, PopSugar, Scribd і Reader’s Digest. Романи Алекса перекладено сімнадцятьма мовами, а «Останній страх» розробляється для телесеріалу.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Алекса Фінлі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Алекса Фінлі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Алекса Фінлі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Алекса Фінлі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Алекса Фінлі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Алекс Фінлі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *