Книги Аліни Руденко

Біографія Аліни Руденко

Руденко Аліна Вікторівна — психолог-практик Авторської школи Бойко і автор книг-бестселерів проекту «4Mamas»:

  • «Ігри і казки, які лікують»
  • «Ігри і казки, які лікують. Книга 2»
  • «Тайм-менеджмент для мам, або Як усе встигнути»

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Аліни Руденко, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Аліни Руденко допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Аліни Руденко розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Аліни Руденко українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Аліни Руденко в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Аліна Руденко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *