Алан Піз

Алан Піз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Алана Піза

Біографія Алана Піза

Алан Піз — австралійський письменник, відомий як «містер мова тіла», завдяки своїй однойменній книзі, яка була продана по всьому світу багато мільйонним тиражем.

Зі своєю дружиною Барбарою Піз познайомився в 1990 році, а в 1993 році вони одружилися в Сіднеї. На далі сама Барбара підтримувала і надихала його на створення нових найзначніших творів. Також вона виступала в якості співавтора деяких книг Піза.

Алан Піз займається консультуванням, бере участь в семінарах, і користується надзвичайною популярністю. На основі його праць BBC випустила шість наукових програм. Барбара Піз є директором компанії “Піз”, яка займається видавництвом книг Алана, вона ж є співавтором популярної книги “Чому чоловіки не слухають, а жінки не можуть читати карти?” і “Чому чоловіки не залишають доказів, а жінкам завжди потрібно багато взуття?”.

У 1991 році Піз був запрошений до Кремля для проведення навчального семінару з мови тіла для перспективних політиків, включаючи Володимира Путіна, на той час 39-річного колишнього офіцера КДБ, і щороку проводив там до двох місяців.

Сьогодні він очолює велику компанію з навчання торгових агентів яка з ним роз’їжджає по всьому світу, читає лекції, проводячи семінари, навчає людей основам комунікації.

Алан Піз є членом Королівського Товариства Гуманитарних наук, австралійського Інституту Менеджменту і Асоціації Псьменників.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Алана Піза, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Алана Піза допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Алана Піза розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Алана Піза українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Алана Піза в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Алан Піз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *