Анастасія Хмара

Анастасія Хмара

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Анастасії Хмари

Біографія Анастасії Хмари

Анастасія Хмара народилася у 1989 році у місті Києві. Малює з дитинства, а з 2017 року малювання стало її професією. Наразі працює ілюстраткою та дизайнеркою персонажів. Захоплюється фотографією, обожнює подорожувати. Анастасія поділилася, що її автопортрет у «Різдвяних історіях» ­ куниця-мандрівниця Софі.

Має дочку 5-ти років, тому з особливою теплотою ставиться до світлих і добрих дитячих книжок.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Анастасії Хмари, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Анастасії Хмари допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Анастасії Хмари розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Анастасії Хмари українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Анастасії Хмари в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Анастасія Хмара»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *