Андреа Піппінз

Андреа Піппінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Андреа Піппінз

Біографія Андреа Піппінз

Андреа Піппінз — ілюстраторка і авторка, яка має пристрасть до створення зображень, які відображають те, що вона хоче бачити в мистецтві, медіа та дизайні. Її роботи були представлені в журналах Essence, The New York Times і O: The Oprah Magazine. Вона створила ілюстрації для таких брендів, як ESPN, Five Below, Instagram, Sephora, Lincoln Center for the Performing Arts, Malala Fund, Nick Jr., USPS і VH1.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Андреа Піппінз, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Андреа Піппінз допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Андреа Піппінз розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Андреа Піппінз українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Андреа Піппінз в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Андреа Піппінз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *