Аніта Ганері

Аніта Ганері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Аніти Ганері

Біографія Аніти Ганері

Аніта Ганері — індійська письменниця, авторка відзначеної нагородами серії «Жахлива географія» та багатьох інших науково-дослідницьких книг для дітей.

Ганері народилася в Калькутті, Індія, її сім’я емігрувала до Англії, коли вона була дитиною. Вона навчалася в Стемфордській середній школі і закінчила Кембриджський університет зі ступенем французьких/німецьких та індійських досліджень.

Ґанері кілька років працював у видавництві – спочатку менеджером з іноземних прав Walker, а потім редактором Usborne – перш ніж стати вільним автором. Її першою опублікованою книгою була книга Ladybird про те, «як все працює». Загалом вона написала понад 600 науково-дослідницьких книг зі швидкістю 15-20 на рік. Її робота над серією «Жахлива географія» привела до того, що вона стала членом Королівського географічного товариства.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Аніти Ганері, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Аніти Ганері допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Аніти Ганері розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Аніти Ганері українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Аніти Ганері в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Аніта Ганері»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *