Книги Анни Гресь

Біографія Анни Гресь

Анна Гресь — псевдонім Чуб Наталії Валентинівни, психолога і сучасної письменниці, авторки захоплюючих пригодницьких творів і енциклопедій для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: розважити малюка цікавою історією і навчити його чомусь новому. У цих творах юний читач знайде відповіді на найпопулярніші питання в стилі «А чому?», вправи для тренування пам’яті, фантазії і дрібної моторики, а також почерпне перші знання про здоров’я, науку і навіть бізнес. Купити книги Наталії Чуб варто як батькам зовсім ще маленьких дошкільнят, так і вже більш дорослих і самостійних школярів.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Анни Гресь, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Анни Гресь допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Анни Гресь розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Анни Гресь українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Анни Гресь в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Анна Гресь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *