Анна Хома

Анна Хома

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Анни Хоми

Біографія Анни Хоми

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Анни Хоми, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Анни Хоми допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Анни Хоми розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Анни Хоми українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Анни Хоми в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Анни Хоми

Тихі і спокійні вміють бути впертими.

Дуже легко піддатися спокусі – відрізати крила, замінити їх чимось іншим. От, наприклад, сісти за кермо машини. Та чи варто? Навіщо птахові машина? Будь здорова, Ксеню! Постарайся стати щасливою! І коли забороняють літати, не слухай. Бо крила птахові лишень для цього й даються.

Життя не закінчується, коли приходить біль. Життя закінчується, коли нічого вже не болить.

Для того,щоб повірити в Бога,треба зустрітися з Його ворогом.

Відгуки на письменника «Анна Хома»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *