Аркадій Саульський

Аркадій Саульський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Аркадія Саульського

Серії книг Аркадія Саульського

Начерки сталі Аркадій Саульський
3 книги Перейти
324
3 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 5

Біографія Аркадія Саульського

Аркадій Францішек Саульський — польський письменник, який працює переважно у жанрі фентезі.

Журналіст Gazeta Bankowa, член редакційної колегії та видавець порталу wGospodarce.

Дебютував у 2010 році в Nowa Fantastyka оповіданням Dzieci syberyjskie (Діти Сибіру).

Публікував також свої оповідання в журналах “Fantom”, “Fronda”, а також антологіях – “Ostatni dzień pary II”, “Gladiatorzy”, “Tarnowskie Góry Kryminalnie”.

У 2016 році Саульський дебютував у великій формі. Його цикл із двох романів «Kroniki Czerwonej Kompanii» написаний у жанрі космопери. У 2019 році він написав два самостійні романи «Serce lodu» і «Krew kamienia», їхня дія відбувається у світі, де магія згоріла тисячі років тому, а люди Імперії абсолютно беззахисні перед Силою, що недавно прокинулася, зупинити яку намагаються кілька сміливців. Дія трилогії “Сталеві Хроніки” розгортається на альтернативній Землі, головний герой якої Кентаро намагається врятувати рідну країну Ніппон, дуже схожу на земну Японію, від варварського нападу.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Аркадія Саульського, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Аркадія Саульського допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Аркадія Саульського розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Аркадія Саульського українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Аркадія Саульського в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Аркадій Саульський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *