Артем Чех

Артем Чех

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Артема Чеха

Біографія Артема Чеха

Артем Чех – один з найцікавіших авторів сучасності. Молодіжні романи цього надзвичайно талановитого прозаїка змушують задуматись над проблемами теперішнього суспільства, аналізувати помилки, котрі заважають жити звичайній молоді, робити висновки про події, що дуже часто стають доленосними. Книжки Артема Чеха – це не просто література для роздумів. Описані в них випадки нерідко стають реальним віддзеркаленням життя самого прозаїка.   Артем Чех - біографія і фото

Достеменна хронологія та смілива авторська філософія – ось за що ми любимо читати онлайн книги Артема Чеха. Кращі його романи дають нам теми для роздумів, а іноді – навіть підштовхують до важливих змін у власному житті.

На нашому порталі ви зможете слухати або повністю скачати всі книги Артема Чеха в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), epub (єпаб), rtf (ртф). Просто перегляньте список робіт та виберіть роман абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Дитинство та юність українського письменника

Артем Чех (справжнє ім’я – Артем Чередник) народився 1985 року в місті Черкаси. Змалку майбутній письменник був всебічно розвиненим хлопцем. Паралельно з навчанням в місцевій школі він регулярно відвідував музичні курси з гри на гітарі, фортепіано та сопілці. Окрім того, Артем ходив на заняття з вокалу і хореографії. На протязі восьми років він грав в місцевому театрі.

У 2002 році Артем переїхав до Києва, де поступив на навчання в Державну академію керівних кадрів культури та мистецтв. У 2007 році юнак закінчив ВНЗ.
В грудні 2008 році Артем Чех проживав у с. Мрин на Чернігівщині, проте у 2012 році знову повернувся до Києва.

Незважаючи на часті переїзди, талановитий Артем Чех знаходив час для написання романів та коротких есе. У 2007 році був номінований та переміг в конкурсі видавництва «Фоліо» в категорії «Кращий молодіжний роман».

Початок літературного шляху

Перші кроки в літературі Артем Чех робив російською мовою, однак нічого з написаного він не публікував та не подавав на конкурси. Тільки перейшовши на заочне відділення університету автор твердо вирішує писати лише українською мовою.  Артем Чех - фото автора

Артем Чех одружений з письменнице та режисером Іриною Цілик. У 2010 році у пари народився син Андрій.
З 2015 по 2016 роки автор сучасних творів проходив службу в Збройних Силах України.

Цікаві факти про Артема Чеха

Літературна кар’єра талановитого письменника досить насичена, проте не всі знають, що її могло й не бути. Вона почалась раптово, коли товариш письменника таємно відправив його роман на один з конкурсів.

Ще один цікавий факт – з 12-и років юний Артем Чех пробував свої сили в поезії. Через деякий час він зрозумів, що успіху в написанні віршів він не досягне. Згодом юнак вирішив залишити поезію.

Нині літературний доробок прозаїка налічує кілька десятків творів. Найвідоміші електронні книги автора – «Сині двері зліва», «Пластик», «Цього ви не знайдете в Яндексі», «Анатомічний атлас».  Артем Чех - книги письменника

Літературні критики по-різному ставляться до творчості письменника. Найяскравіше романи українського автора описує перекладач Олена Мариничева. Згідно її коментарів, прозі цього автора характерний «джентльменський набір» сучасної молодіжної прози, з приманною їй «фізіологічною щирістю та відкритістю», нецензурною лексикою та модним сьогодні вуличним сленгом. При цьому в творах письменника є дещо своє: майже невловима гірка нота, що робить твори автора більш песимістичними, правдивими та співчутливими.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Артема Чеха, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Артема Чеха допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Артема Чеха розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Артема Чеха українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Артема Чеха в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Артема Чеха

– Якщо руки ростуть не з того місця, то це не руки, а ноги

– Тобі не зрозуміти, ти ж психопат і придурок

Холод йшов ізсередини. Це як самотність. Вона також йде ізсередини. І щоб зігрітися, треба переглянути свої внутрішні механізми, необхідно полагодити душу та звільнитися від нервової хвороби.

Кому потрібне старіння? Людина не так боїться смерті, як старості, особливо коли вона приходить непоміченою.

Відгуки на письменника «Артем Чех»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *