Арун Кумар Сінгх

Арун Кумар Сінгх

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Аруна Кумара Сінгха

Біографія Аруна Кумара Сінгха

Арун Кумар Сінгх — один із найуспішніших кардіохірургів в історії Америки.

У лікарні Род-Айленда в Провіденсі, Род-Айленд, де Арун Кумар Сінгх працював з 1975 року, доктор Сінгх допоміг створити національно визнану програму кардіохірургії. Він особисто виконав понад 15 000 задокументованих операцій на серці та ще 5 000 пов’язаних з ними процедур — більше, ніж майже кожен хірург в історії.

Будучи професором хірургії в Медичній школі Альперта при Університеті Брауна, він опублікував понад 150 наукових праць, написав кілька розділів у медичних текстах і читав лекції про хвороби серця та кардіохірургію для професійної та непрофесійної аудиторії. Він також є ад’юнкт-професором програми помічників лікарів університету Брайанта.

Доктор Сінгх є членом Американського коледжу хірургів, Американського коледжу кардіології, Американської кардіологічної асоціації, Королівського коледжу хірургів, а також членом Товариства торакальних хірургів, Американської асоціації торакальної хірургії та багатьох інших національних та міжнародні товариства.

Доктор Сінгх отримав численні нагороди, включно з Американською кардіологічною асоціацією «Герой у серці», нагороду доктора Чарльза Л. Хілла від Медичного товариства Род-Айленда, а також був інавгураційним лауреатом як видатного лікаря Мілтона Гамольського. Нагорода за досягнення присуджена лікарнею Род-Айленда.

Доктор Сінгх був визнаний Кращим лікарем» штату в галузі хірургії серця протягом 20 років поспіль. Місцеві політики, представники Конгресу та сенатори США відзначили його численними відзнаками.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Аруна Кумара Сінгха, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Аруна Кумара Сінгха допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Аруна Кумара Сінгха розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Аруна Кумара Сінгха українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Аруна Кумара Сінгха в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Арун Кумар Сінгх»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *