Книги Бора Стенвіка

Біографія Бора Стенвіка

Бор Стенвік – норвезький письменник та журналіст-фрілансер, який пише про літературу, мистецтво та вплив сучасних технологій на розвиток мозку. Автор відомих бестселерів “Бруд”, “Комп’ютерні ігри” та “Брехня. Як блеф, авантюри та самообман роблять нас справжніми людьми”, схвалених літературними критиками та відзначених багатьма нагородами.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бора Стенвіка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бора Стенвіка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бора Стенвіка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бора Стенвіка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бора Стенвіка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Бор Стенвік»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *