Бенедікт Вельс

Бенедікт Вельс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Бенедікта Вельса

Біографія Бенедікта Вельса

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бенедікта Вельса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бенедікта Вельса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бенедікта Вельса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бенедікта Вельса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бенедікта Вельса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Бенедікта Вельса

Память – последнее прибежище мертвых.

Раньше я непременно хотела стать героиней романа. Быть бессмертной и вечно жить в книге, а все другие пускай читают про меня и рассматривают со всех сторон.

Некоторые вещи я не мог высказать вслух, только написать. Ведь когда я говорил, я думал, а когда писал – чувствовал.

Все мы с рождения – пассажиры «Титаника». Мы тонем, мы не переживём катастрофу. Это с самого начала известно. Ничто не может этого изменить. Но у нас есть выбор – можно с воплями метаться по палубе, а можно, как музыканты, мужественно и с достоинством продолжать играть, хотя наш корабль тонет.

Відгуки на письменника «Бенедікт Вельс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *