Бернар Вербер

Бернар Вербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Бернара Вербера

Біографія Бернара Вербера

Бернар Вербер – сучасний французький письменник. Автор зміг завдяки своєму таланту стати одним з головних письменників сучасної французької літературної сцени. Його твори продаються великими тиражами по всьому світу, а чимало книг стали бестселерами. Твори письменника перекладені більш ніж тридцятьма мовами світу. Найбільшу славу Вербер отримав як автор трилогії «Мурахи». Головними жанрами роботи є містицизм, фантастика, філософічні та детективні твори.   Бернар Вербер - біографія і фото

Біографія

Свій життєвий шлях автор розпочав 18 вересня 1961 року, народившись в французькому містечку Тулуза. Батьками для нього стала єврейська сім’я. Творчі задатки Бернар проявив ще в дитинстві, коли в віці п’яти років, навчаючись в школі, почав малювати різні малюнки на заняттях. Вчитель дозволив йому вільно цим займатись в той час, як інші вчились.

Взагалі, під час навчання в школі він проявляв не великий інтерес до предметів, що там викладались. Частково це пов’язано з тим, що він погано запам’ятовував інформацію. Йому проблематично було вивчати предмети, що передбачали складні обчислювання чи запам’ятовування формул, або ж вивчення текстів на пам’ять. Не дивлячись на це, він ще в школі написав перші твори. Ними стали «Пригоди блохи» та «Чарівний замок», написані в сім та вісім років відповідно. Бернар унікальний в тому, наскільки рано почалась його творча хронологія. На сьогодні Бернар не одружений.   Бернар Вербер - фото автора

Пошуки натхнення

Закінчивши школу, письменник був на роздоріжжі шляхів у доросле життя. З однієї сторони була необхідність пошуку стабільної роботи, щоб забезпечити себе, з іншої – бажання продовжувати роботу письменником. Щоб задовольнити перший запит, він вирішив вступити до Тулузького університету. Але після першої сесії він був виключений, після чого повністю покинув навчання.

Для вирішення другої проблеми він знайомиться з жанром наукової фантастики. Так він відкриває для себе багато нових письменників, як до прикладу, Говарда Лавкрафта, Айзека Азімова та ще багато інших авторів-першопрохідців в жанрі фантастики.

На протязі 70-х та 80-х років він займався пошуками творчої музи, яка надихнула б його. Після переїзду до Парижу він виступав в театральному гуртку, а також навіть відвідував курси кримінології, щоб знайти більше матеріалу для своїх детективів. Проте для Вербера все змінюється, коли він після семи років роботи в журналі «Le Nouvel Observateur» звільняється через сварку з керівництвом.

Письменницька кар’єра

Після звільнення Вербер почав відвідувати приватні курси літературної майстерності. Також в 1991 році публікується його перший роман «Мурахи», який в подальшому буде визнаним одним з кращих в бібліографії. Не дивлячись на холодне сприйняття від критиків, серія про мурах починає здобувати все більше популярності серед широкого загалу читачів.   Бернар Вербер - книги письменника

Список жанрів, в яких працює письменник, досить широкий. Він має чимало праць в жанрі детективу, зокрема книга «Батьки наших батьків», яка знову завоювала чимало уваги від публіки. Також в 2000-х роках виходять все більше книг, які стали бестселерами. Варто згадати, що деякі романи письменника були екранізовані, зокрема і книга «Мурахи». Крім цього, Вербер сам часто виступає в ролі сценариста. Таким він був в фільмах «Nos amis les humains» та «La reine de nacre».

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Бернара Вербера можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Бернара Вербера українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бернара Вербера , та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бернара Вербера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бернара Вербера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бернара Вербера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бернара Вербера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Бернар Вербер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *