Бернард Корнвелл

Бернард Корнвелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Бернарда Корнвелла

Серії книг Бернарда Корнвелла

Саксонські хроніки Бернард Корнвелл
2 книги Перейти
480
3 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 5

Біографія Бернарда Корнвелла

Бернард Корнвелл — англо-американський письменник, репортер, автор історичних романів та історії битви під Ватерлоо.

Найбільш відомий своїми романами про стрільця наполеонівських війн Річарда Шарпата романами про короля Альфреда та становлення Англії під назвою «Саксонські хроніки».

Особливістю його історичних романів є кінцева примітка про те, чим вони збігаються чи відрізняються від історії, і що можна побачити на сучасних місцях описуваних подій.

Багато його творів були адаптовані для телебачення, серед них – телесеріал про Шарпа від ITV та «Останнє королівство» від BBC.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бернарда Корнвелла, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бернарда Корнвелла допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бернарда Корнвелла розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бернарда Корнвелла українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бернарда Корнвелла в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Бернард Корнвелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *