Бет Сільверс

Бет Сільверс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Бет Сільверс

Біографія Бет Сільверс

Бет Сільверс — співведуча програми Pantsuit Politics та співавторка книги «Вважаю, що ви помиляєтесь (проте слухаю). Як вивести розмову з глухого кута». Разом із Сарою Стюарт Голланд роботи Бет були представлені в The Atlantic, New York Times, Elle Magazine і Morning Joe на MSNBC. Бет займалася юридичною практикою та працювала керівником відділу кадрів. Вона є консультантом, тренером і доповідачем із бізнес-комунікацій. Рада різноманітності штату Огайо визнала Бет однією з найвпливовіших і найвпливовіших жінок Огайо, журнал Workforce Magazine визнала Бет одним із найвпливовіших і найвпливовіших жінок штату Огайо, а також одним із 40 бізнес-лідерів Цинциннаті віком до 40 років.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бет Сільверс, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бет Сільверс допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бет Сільверс розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бет Сільверс українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бет Сільверс в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Бет Сільверс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *