Біллі Фіцпатрік

Біллі Фіцпатрік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Біллі Фіцпатрік

Біографія Біллі Фіцпатрік

Мішель «Біллі» Фіцпатрік — письменниця, педагог і видавничий фахівець. Вона є співавтором понад п’ятдесяти книг, у тому числі численних бестселерів New York Times і Amazon. Різноманітність тем і предметів її списку книг відображає її інтереси та досвід у нейронауках, психології та поведінці; на оздоровленні та фітнесі; на питаннях сексуальності та відносин; на вихованні дітей; на мотиваційності у бізнесі. Біллі спеціалізується на наративних заголовках, перекладі складних наукових досліджень у доступні програми та надихаючих мемуарах.

Отримавши додатковий ступінь вищого рівня з педагогічної нейронауки в Гарварді, Біллі допомогла запустити Write the World, глобальну письменницьку онлайн-платформу для молодих письменників. Як керівник відділу стратегії навчання, вона розвивала партнерські відносини з іншими громадськими організаціями та створювала цифрові навчальні заходи та освітні програми для 50 000 студентів і викладачів з усього світу.

Вона є співголовою опікунської ради школи Лагуна Бланка в Санта-Барбарі, Каліфорнія.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Біллі Фіцпатрік, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Біллі Фіцпатрік допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Біллі Фіцпатрік розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Біллі Фіцпатрік українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Біллі Фіцпатрік в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Біллі Фіцпатрік»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *