Борис Джонсон

Борис Джонсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Бориса Джонсона

Біографія Бориса Джонсона

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бориса Джонсона, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бориса Джонсона допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бориса Джонсона розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бориса Джонсона українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бориса Джонсона в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Борис Джонсон»

2 відповіді до “Борис Джонсон”

  1. Володимир Володимир сказав:

    Маю надію побачити на прилавках книгарень більше книг Бориса Джонсона переведених на українську мову

  2. Володимир Володимир сказав:

    Прочитав дві книги;”Омріяний Рим “,”Фактор Черчіля “.Книги чудові.Навчають бачити світ по іншому,заставляють читача вдумливо вдивитись в історію людства, де іноді історія може змінювати держави і людей, а іноді одна людина може змінити хід історії,держав і людей…
    Борис Джонсон дуже чудовий письменник, історик і,хочу вірити,гарна людина.
    В світі останніх подій які відбуваються в мирі ,хочеться провести паралель між ним і Черчілем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *